نصب لباسشویی بوش

مرکز تخصصی نصب ماشین لباسشویی بوش با بیش از 10 سال سابقه خدمات تعمیر، سرویس و نصب تمامی لوازم خانگی بوش را برای مشتریان فراهم می‌آورد.
شما می‌توانید با پر کردن فرم یا تماس با شماره موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمائید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

مرکز تخصصی نصب لباسشویی بوش

نصب و راه اندازی لباسشویی بوش همانند دیگر لوازم خانگی مانند ظرفشویی، کار ساده‌ای نیست و می‌بایست توسط تیم متخصص و حرفه‌ای انجام بگیرید. در صورتی که هیچ مهارتی در این زمینه ندارید یا نمی‌دانید لوازم خانگی مانند لباسشویی را چگونه نصب کنید، می‌توانید با درخواست تکنسین از مجموعه بوش 24 یا تماس با مجموعه در کمترین زمان ممکن یک تکنسین حرفه‌ای نصب ماشین لباسشویی بوش را در محل خود ببینید. آنچه که توانایی تکنسین‌های مجموعه Bosch24 را با دیگر مجموعه متفاوت کرده است، تربیت و آموزش تکنسین‌های حرفه‌ای با آموزش‌های روز دنیا و بهبود مهارت‌های این افراد با تکنولوژی پیشرفته است.

آنچه که هیچ وقت نباید فراموش کنید این است که لوازم خانگی ارزشمندی مانند لباسشویی، ظرفشویی و یخچال در صورت عدم نصب صحیح، در آینده‌ای نزدیک شما را دچار مشکلاتی با هزینه‌های بسیار می‌کند. در نتیجه بهتر است که برای جابجایی، نصب و راه اندازی لباسشویی بوش حتماً از یک فرد آموزش دیده و حرفه‌ای کمک گرفته تا در آینده با مشکلات روبرو نشوید.

چرا مرکز نصب لباسشویی بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر نسبت به تعویض

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

مراحل نصب ماشین لباسشویی بوش

تماس با بوش
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259952-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، کارشناسان نصب علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش بوش باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

تمامی کارشناسان و تکنسین‌ها این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط کارشناس نصب و چک کردن تمامی موارد توسط  ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. 

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیرگاه لباسشویی بوش

آموزش نصب ماشین لباسشویی بوش

در ادامه قصد داریم نکاتی را برای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی به شما شرح دهیم تا قبل از درخواست تکنسین برای نصب، اطلاعات کلی درباره این پروسه داشته باشید. این را فراموش نکنید که این نکات بدون داشتن تجربه و مهارت کافی برای نصب، هیچ کمکی به شما نمی‌کند و نمی‌توانید به تنهایی ماشین لباسشویی خود را نصب کنید. 

انتخاب مکان مناسب برای نصب

اولین نکته‌ای که در مورد نصب اجاق گاز بوش باید مد نظر قرار دهید، فاصله ‎ی لوله ‎ی گاز از کاشی آشپزخانه و قسمت انتهایی شیشه و یا استیل گاز رومیزی است. این فاصله تقریبا باید 10 سانتی‌متر از کاشی و حدود 20 سانتی‌متر تا انتهای شیشه فاصله داشته باشد. نکته‌ی بعدی درنظر داشتن فاصله ی لوله ‎ی گاز شهری تا بالای گاز است، این دو نباید به هیچ عنوان در مجاورت هم قرار گرفته باشند. در صورت نزدیکی این دو به هم، احتمال بروز آتش‌سوزی و یا انفجار خیلی زیاد خواهد بود.

بعد از در نظر گرفتن این موارد، می‎توانید نصب اجاق گاز بوش مدل رومیزی یا صفحه‌ای را انجام دهید.

  • هم سطح بودن مکان ماشین لباسشویی یکی از مواردی است که در زمان انتخاب محل نصب نباید فراموش کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که دمای اتاق به زیر 0 درجه سانتی گراد نخواهد رسید. واشر نیز باید از منابع گرما مانند بخاری، رادیاتور یا شومینه دور باشد.
  • سعی کنید حتماً مکانی را که سازنده خانه برای ماشین لباسشویی در نظر گرفته است، انتخاب کنید. این مکان تا حدودی برای نشتی‌های احتمالی ماشین لباسشویی مکان مناسبی هستند و خسارت‌های با هزینه بالایی برای شما نخواهد گذاشت.

اندازه گیری دقیق فضای برای جاگیری مناسب

ماشین‌های لباسشویی اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند، بنابراین ممکن است لازم باشد ماشین لباسشویی خود را اندازه‌گیری کنید تا مطمئن شوید که در فضایی که قصد قرار دادن آن را دارید، به درستی قرار می‌گیرد. همچنین باید درهایی را که برای رسیدن به مقصد نهایی باید از آنها عبور کند اندازه گیری کنید (مسیر ماشین لباسشویی برای رسیدن محل قرارگیری). به یاد داشته باشید که برای اطمینان از تناسب درست دستگاه، باید عرض و همچنین عمق ماشین لباسشویی و فضایی را که قرار می‌دهید را نیز اندازه گیری کنید.

تنظیم درست پایه‌های تراز ماشین لباسشویی بوش

پاهای تراز پاهای کوچک زیر ماشین لباسشویی هستند. این‌ها قابل تنظیم‌اند و باید طوری کالیبره شوند تا ماشین لباسشویی شما تا حد امکان تراز شود و در زمان آبگیری و فرآیند شستشو دچار تکان های شدید نشود. چرخاندن پایه‌های تراز در جهت عقربه‌های ساعت آن گوشه واشر را پایین می‌آورد و چرخاندن آنها در خلاف جهت عقربه‌های ساعت آن را بالا می‌برد. دستگاه ترازسنج را در بالای دستگاه قرار دهید، سپس پایه‌های واقع در پایین هر گوشه را در صورت نیاز بچرخانید تا به درستی تنظیم شوند.

در صورتی که با مشکلاتی مانند عدم تراز شدن ماشین لباسشویی روبرو هستید، می‌توانید از یک یا چند مهره برای تراز کردن استفاده کنید. به گونه‌ای که این مهره‌ها را در داخل پیچ پایه‌های تراز قرار داده و با تنظیم کردن آن، دستگاه به درستی تراز می‌شود.

حذف شیر آب قبلی و نصب اتصالات آب ورودی ماشین لباسشویی

اگر قصد دارید ماشین لباسشویی بوش را جایگزین ماشین لباسشویی قبلی خود کنید باید شیر آب ورودی دستگاه را قبل از نصب ماشین لباسشویی بوش، از لوله خارج کرده و شیر ورودی ماشین را با تجهیزات جدید نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که قبل از قطع آن، آب را به دستگاه قدیمی متصل کنید و یک سطل را در جای خود قرار دهید تا آب باقی مانده را بگیرد. حتماً در زمان نصب ماشین لباسشویی، آب منزل را قطع کنید تا دچار مشکلاتی مانند نشتی و فوران آب به داخل منزل نشوید.

محل دستگاه باید به هر دو لوله آب سرد و گرم نزدیک و قابل اتصال باشد. گاهی اوقات برخی از نصاب‌ها این مورد را فراموش می‌کنند. این جریان فرآیند شستشو را دچار مشکل می‌کند.

نصب اتصالات فاضلاب ماشین لباسشویی بوش

شلنگ تخلیه باید به درستی نصب شود تا از نشت جلوگیری شود. اگر واشر شما در نزدیکی یک سینک قرار دارد، می‌توانید شلنگ تخلیه را از لبه و به سینک وصل کنید. اگر شما خروجی فاضلاب در نزدیکی واشر ندارید، می‌بایست با یکسری تکنیک‌های نصب ماشین لباسشویی اتصالاتی را از محل فاضلاب به محل نصب دستگاه بیاورید. این بخش اهمیت بسیار زیادی داشته و باید خیلی دقیق محل نصب فاضلاب را چک کنید تا دچار مشکلات کثیفی مانند ورود آب فاضلاب به داخل خانه نشوید.

محل دستگاه باید به هر دو لوله آب سرد و گرم نزدیک و قابل اتصال باشد. گاهی اوقات برخی از نصاب‌ها این مورد را فراموش می‌کنند. این جریان فرآیند شستشو را دچار مشکل می‌کند.

لباسشویی را یکبار تست کنید

هنگامی که تمام اتصالات را به درستی نصب کردید، ماشین لباسشویی باید آماده انجام یک بار شستشو باشد. برای دفعات اول شستشو باید دستگاه را زیر نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که تمامی اتصالات به درستی نصب شده و فرآیند شستشو به درستی انجام می‌گیرد. معمولاً این تذکر را تکنسین‌های حرفه‌ای به کاربران انتقال می‌دهند و در صورتی وجود مشکل خود را سریعاً به محل رسانده و مورد را بررسی می‌کنند.

محل دستگاه باید به هر دو لوله آب سرد و گرم نزدیک و قابل اتصال باشد. گاهی اوقات برخی از نصاب‌ها این مورد را فراموش می‌کنند. این جریان فرآیند شستشو را دچار مشکل می‌کند.

مقالات آموزشی تعمیر لوازم خانگی بوش