نمایندگی تخصصی تعمیرات جاروبرقی بوش

ما در بوش ۲۴ می دانیم که خرابی لوازم خانگی وقت و زمان نمی شناسد! به همین دلیل همواره برای ارائه خدمات خود، کیفیت و سرعت بالا را اولویت قرار داده ایم، ترکیبی که در نهایت رضایت مشتریان را به بهترین شکل ممکن جلب خواهد کرد. در صورتی که جارو برقی بوش شما دچار ایراد شده است، با ثبت درخواست آنلاین یا تماس تلفنی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش بهره مند شوید. هماهنگی ها مطابق با خواست شما و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

تعمیر جاوربرقی بوش در منزل و محل شما

هر زمانی که به خدمات تعمیر جاروبرقی بوش نیاز داشته باشید، یک تکنسین متخصص در زمینه همین برند برای شما اعزام خواهد شد. در این مرکز خدمات تعمیر انواع مدل های جاروبرقی بوش توسط تکنسین های آموزش دیده ارائه می شود. به علاوه، قطعاتی که در حین تعمیر جاروبرقی بوش شما استفاده می شوند، همگی اصل هستند. تعیین هزینه مناسب و منطقی، دیگر وجه تمایز نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در مقایسه با سایر مراکز است.

در صورتی که جاروبرقی بوش شما مکش کافی ندارد، خاک پس می دهد یا بعد از کمی کار کردن داغ می کند، می توانید از خدمات این مجموعه جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه خود استفاده کنید. به منظور برخورداری از خدمات نمایندگی تخصصی تعمیرات جاروبرقی بوش می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما، هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرات جاروبرقی بوش انجام خواهد گرفت. به علاوه، بد نیست بدانید که پیش از اعزام تکنسین، هزینه تعمیرات به صورت حدودی به شما اعلام خواهد شد.

چرا تعمیرات جاروبرقی بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر نسبت به تعویض

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

تعمیر جاروبرقی بوش زیر نظر نمایندگی معتبر

مراحل تعمیرات بوش

تماس با بوش
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259952-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، تکنسین‌ها علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش سامسونگ باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

خیر، شما می‌توانید شخصا قطعه را تهیه کنید، اما در این صورت، سامانه مسئولیتی در قبال سالم بودن قطعه نخواهد داشت و کارکرد آن را نیز تضمین نخواهد کرد.

تمامی تکنسین‌های این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط تکنسین و چک کردن تمامی موارد توسط ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای با هزینه‌ای بالا باشد، مقداری از هزینه به عنوان بیعانه و به صورت پیش‌پرداخت از شما دریافت خواهد شد.

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیرکار جاروبرقی بوش

ضمانت خدمات و گارانتی پس از فروش

ضمانت تعمیرات، از جمله خدمات شایسته مرکز بوش ۲۴ است که به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر و آسودگی خاطر مشتریان ارائه می شود. به این ترتیب که اگر طی ۶ ماه بعد از انجام تعمیرات جاروبرقی بوش شما، مجددا همان مشکل بروز کرد، تکنسین بار دیگر به محل شما اعزام شده، دستگاه تان را بدون دریافت هزینه تعمیر خواهد کرد.

هزینه تعمیر جاروبرقی بوش در نمایندگی بوش 24

صدای زیاد جاروبرقی عادی تلقی نمی شود. اما این احتمال وجود دارد که به راحتی متوجه شوید که چرا جاروبرقی صداهای عجیب و غریب و بلند تولید می‌کند. پیش از هر کار دیگری باید بررسی کنید که آیا کیسه جاروبرقی پر است یا خیر. اگر کیسه پر نبود، ممکن است یک قطعه مسدود شده باشد. گام به گام بررسی کنید که آیا فیلتر، نازل، لوله مکش یا لوله تلسکوپی مسدود شده است یا خیر. برای پیدا کردن علت صدای زیاد جاروبرقی بوش قدم به قدم پیش بروید. در صورتی که قادر به یافتن علت صدای بلند نشدید، از یک تعمیرکار جاروبرقی بوش کمک بگیرید.

صدای زیاد جاروبرقی بوش به چه علت است؟

مبلغی که بابت تعمیرات جاروبرقی بوش خواهید پرداخت، هزینه ایاب و ذهاب، و کارشناسی و عیب یابی دستگاه شما را شامل می شود. به علاوه، در صورتی که جاروبرقی شما نیازمند تعویض قطعه باشد، هزینه ای نیز بابت آن قطعه خواهید پرداخت. چنانچه حتما اطلاع دارید، هر قطعه قیمت خاص خود را دارد. بنابراین اعلام هزینه قطعی تعمیر جاروبرقی بوش تقریبا غیرممکن است. با این حال، زمان هماهنگی برای دریافت خدمات و پیش از اعزام تکنسین تعمیر بوش، هزینه حدودی به شما اعلام خواهد شد.

تعمیرکار جاروبرقی بوش

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش

غالب آدم‌ها زمانی که در حال استفاده از جاروبرقی هستند، سعی می کنند به دورترین نقطه نیز دسترسی پیدا کنند تا مجبور نشوند پریز برق را عوض کنند! در نتیجه، دوشاخه جاروبرقی از پریز خارج و دستگاه خاموش می شود. کشش سیم به این صورت، باعث می‌شود که سیم کم کم آسیب ببیند و انتقال برق به دستگاه متوقف شود. این اتفاق آرام آرام رخ می دهد و همیشه به راحتی قابل مشاهده نیست. اغلب اوقات کاربر متوجه نمی‌شود که سیم در حال آسیب دیدن است. در اثر این استفاده نادرست از جاروبرقی، حتی ممکن است که سیم بیرون از دستگاه بماند و دیگر جمع نشود.

گاهی اوقات نیز ممکن است قطعات داخلی سیم جمع کن خراب شوند که تعمیرکار جاروبرقی بوش باید این مورد را بررسی کند. وجود گرد و خاک زیاد در مسیر سیم نیز دیگر دلیل گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی است.

دلایل روشن نشدن جاروبرقی بوش

خرابی پریز برق، وجود آسیب یا خرابی سیم برق، خرابی موتور، مشکل در سیم رابط و ایراد دکمه روشن و خاموش برخی از مواردی هستند که می توانند از روشن شدن جاروبرقی جلوگیری کنند. پیش از هر اقدامی، اطمینان حاصل کنید که پریز برقی که جاروبرقی را به آن وصل می کنید مشکلی ندارد و کاملا سالم است. برای اطمینان از خرابی پریز می توانید از پریز دیگری استفاده کنید. در صورتی که مشکل از این ناحیه نبود، توصیه می شود که از یک تکنسین تعمیر جاروبرقی بوش کمک بگیرید تا فرایند عیب یابی و تعمیر را به طور اصولی انجام دهد.

سوالات متداول مشکلات جاروبرقی بوش

گاهی در هنگام استفاده از جاروبرقی بوش ممکن است احساس کنید که جارو مکش همیشگی را ندارد و یا ضعیف شده است. این مورد به عوامل گوناگونی بستگی دارد مثلا ممکن است مشکلی در کیسه‌ی جاروبرقی باشد که در بسیاری اوقات با تعویض کیسه، این مشکل برطرف خواهد شد. گاهی هم ممکن است چیزی جلوی فیلتر قرار گرفته باشد و میزان مکش جاروبرقی را کم کرده باشد. در بسیاری از اوقات هم ممکن است مانعی در جریان هوای جاروبرقی وجود داشته باشد که با بررسی کامل متوجه این امر خواهید شد و می‌توان آن را برطرف کرد.
اینکه در زمان کار کردن با جاروبرقی، دستگاه یکباره خاموش شود هم ممکن است سه دلیل خیلی مشخص داشته باشد. اولین مورد بررسی دکمه‌های خاموش و روشن جاروبرقی بوش است که ممکن است جارو خود به خود خاموش شود. دومین عامل به وجود آمدن این مشکل هم گرم شدن بیش از حد موتور است که اگر طولانی مدت و بی‌وقفه از جاروبرقی استفاده کنید، این مشکل به وجود خواهد آمد. آخرین عامل خاموش شدن جاروبرقی در حین کار ممکن است بروز برخی مشکلات الکتریکی باعث به وجود آمدن این مشکل باشد که با یک بررسی کلی می‌توان آن را برطرف کرد.
اینکه در هنگام کار کردن با جاروبرقی بوش احساس کنید که بوی دود و سوختگی به مشام‌تان می‌رسد، چند دلیل عمده می‌تواند داشته باشد. اصلی‌ترین دلیل ممکن است سوختن موتور جاروبرقی بوش باشد که حتما باید توسط تکنسین بررسی شود. مورد بعدی داغ شدن و یا پارگی تسمه‌ی جارو است. گاهی هم ممکن است برد اصلی جاروبرقی آسیب دیده باشد. در برخی موارد هم سوختگی فیوز و یا وارد شدن آب و رطوبت به داخل جارو ممکن است ایجاد بوی دود و سوختگی کند. آخرین علت این مشکل هم سنگینی بیش از حد کیسه‌ی آشغال و فشاری که به موتور وارد می‌شود این مشکل را در جاروبرقی بوش به وجود می‌آورد.
خاک پس دادن جاروبرقی بوش می‎تواند دلایل خیلی زیادی داشته باشد. مثلا ممکن است کیسه‌ی جاروبرقی خیلی بیشتر از حد مجاز پر شده باشد. گاهی ممکن است کیسه‌ پاره شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. گاهی هم ممکن است گرد و غبار زیادی روی فیلتر جاروبرقی جمع شده باشد. گاهی اوقات هم ممکن است آشغال‌هایی که با جارو جمع کرده بودید، خیلی پودری باشند و نتوانند به طور کامل وارد محفظه شوند و به بیرون بیایند. لوله‌ی جاروبرقی هم گاهی اوقات ممکن است مسدود شده باشد و یا اینکه شکستگی در بدنه‌ی جارو ایجاد شده باشد که این مشکل به‌وجود بیاید.
داغ شدن غیرعادی جاروبرقی بوش هم ممکن است چندین دلیل مختلف داشته باشد. مثلا ممکن است گرد و خاک و یا یک جسم خارجی وارد موتور جارو شده باشد و میزان مکش را پایین بیاورد و موجب داغ شدن جارو شود. گاهی اوقات هم استفاده از پاکت‌های جاروبرقی غیراصل و بی‌کیفیت و یا نصب پاکت به صورت غلط هم ممکن است دلیل این موضوع باشد. فیلتر جاروبرقی هم بسیار مهم است و اگر از فیلتر جاروبرقی بوش اصل استفاده نشود، ممکن است مدتی پس از کار کردن جاروبرقی به شدت داغ و درنهایت خاموش شود.

مقالات

2 دیدگاه دربارهٔ «تعمیرات جاروبرقی بوش;

    • مکش نداشتن جاروبرقی می تواند از پر بودن کیسه جاروبرقی، تنطیمات اشتباه، کثیف بودن فیلتر هوا، مسدود شدن لوله جاروبرقی، خراب بودن موتور جاروبرقی و … باشد در صورت داشتن ایراد، می توانید با نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید