نمایندگی تخصصی تعمیرات ظرفشویی بوش

از یک دهه پیش تا کنون، تعمیرگاه بوش 24 به عنوان نمایندگی تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش، در ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات این برند پیشگام بوده است. این مجموعه با برخورداری از تکنسین‌های آموزش دیده‌ای که همواره در زمینه تخصص خود به روز می‌شوند، تلاش می‌کند خدماتی بی عیب و نقص را در اختیار مشتریان قرار دهد. به علاوه، تمامی فرایند تعمیر ظرفشویی بوش شما، از زمان ثبت درخواست تا حضور تعمیرکار در منزل شما، در سریع‌ترین زمان ممکن و با در نظر گرفتن رضایت کامل صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش

عیب یابی ظرفشویی بوش

با پیشرفت تکنولوژی در ماشین‌های ظرفشویی، نمایشگری به آن‌ها اضافه شده است که کدهای خطا یا ارورهای دستگاه روی آن پدیدار می‌شود. این کدهای خطا هر کدام معنای خاصی دارند و به کاربران نشان می‌دهند که کدام قسمت دچار مشکل است و آیا مشکل پیش آمده در خانه و توسط خود کاربر قابل رفع است یا نیاز به دانش فنی و تخصص دارد. شناخت هر یک از این کدهای خطا به شما کمک می‌کند که بهترین تصمیم را در رابطه با ماشین ظرفشویی خود بگیرید. برخی از کدها با یک یا چند تغییر ساده قابل حل هستند و برخی دیگر تنها توسط یک تعمیرکار ظرفشویی بوش برطرف می‌شود. بنابراین، بد نیست در خاطر داشته باشید که در برخی موارد بدون داشتن دانش فنی نباید دستگاه خود را دستکاری کنید.

چرا تعمیرات ظرفشویی بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در همه مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر قطعه به جای تعویض آن

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

سایر خدمات ظرفشویی بوش

نصب ماشین ظرفشویی بوش

در کنار انجام سرویس و تعمیرات، خدمات نصب ظرفشویی بوش دراین نمایندگی انجام می‌شود. اگر دستگاه خود را خریداری کرده و نیاز دارید آن را نصب کنید با ما تماس بگیرید.

فروش نمک و قرص ظرفشویی بوش

استفاده از ماشین ظرفشویی بدون قرص و نمک امکان پذیر نیست. مجموعه بوش ۲۴ علاوه در کنار خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی، نم و قرص با کیفیت مناسب و هماهنگ با مدل و برند شما را در اختیارتان قرار خواهد داد.

اعتماد شما، سرمایه ماست

مراحل تعمیرات تعمیرگاه ظرفشویی بوش

تماس با بوش
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259952-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، تکنسین‌ها علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش سامسونگ باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

خیر، شما می‌توانید شخصا قطعه را تهیه کنید، اما در این صورت، سامانه مسئولیتی در قبال سالم بودن قطعه نخواهد داشت و کارکرد آن را نیز تضمین نخواهد کرد.

تمامی تکنسین‌های این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط تکنسین و چک کردن تمامی موارد توسط ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای با هزینه‌ای بالا باشد، مقداری از هزینه به عنوان بیعانه و به صورت پیش‌پرداخت از شما دریافت خواهد شد.

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیرگاه ظرفشویی بوش

گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

مجموعه بوش 24 تمام تدر تلاش است تا در همان اولین مراجعه تکنسین به منزل یا محل کار شما، مشکل ظرفشویی‌تان برطرف شود. با این حال با هدف آسودگی خاطر مشتریان، کلیه خدماتی تعمیراتی که در این تعمیرگاه ارائه می شوند، همراه با 6 ماه ضمانت خواهند بود. به این ترتیب، در صورتی که در طول 6 ماه پس از زمان تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما، مشکل دستگاه مجددا بروز کرد، بار دیگر تعمیرکار به محل شما مراجعه کرده و این بار بدون دریافت هزینه دستگاه را تعمیر خواهد کرد. این خدمت به منظور جلب اعتماد مشتریان در نظر گرفته شده است.

عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

محاسبه هزینه و نحوه دریافت مبلغ تعمیر ظرفشویی بوش

هزینه‌ای که بابت تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش دریافت می‌شود، سه مورد را شامل می شود:

 • هزینه ایاب و ذهاب تکنسین
 • هزینه کارشناسی و عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش
 • هزینه قطعه، در صورتی که تکنسین نظر به تعویض آن داشته باشد.

لازم به ذکر است که اولویت همه تکنسین های تعمیرگاه ظرفشویی بوش 24 تعمیر قطعه آسیب دیده یا معیوب است. با این حال در صورتی که مشکل ظرفشویی بوش شما با تعمیر قطعه برطرف نشود، تکنسین مجبور به تعویض قطعه خواهد بود. چنانچه حتما می دانید، هر قطعه قیمت خاص خود را دارد. لازم به ذکر است تمامی قطعات تعویض شده در نمایندگی تخصصی تعمیرات بوش اصل و با بالاترین کیفیت هستند. 

نکته دیگر اینکه، هزینه‌های حدودی تعمیر ظرفشویی بوش شما زمان هماهنگی برای اعزام تکنسین اعلام خواهد شد. بعد از اتمام کار می‌توانید هزینه را به تکسنین پرداخت کنید یا مستقیما به حساب شرکت بریزید.

نرخ تعیین شده برای هر سفارش توسط اتحادیه تصویب می‌شود و کارشناسان روی آن نظارت خواهند داشت. پس از اتمام هر سفارش بابت رضایت شما از کیفیت و هزینه‌ها نظرسنجی می‌شود. هدف بوش ۲۴ افزایش رضایتمندی مشتریان و پیشرفت روز افزون در حوزه تعمیرات است.

ویژگی های رقابتی نمایندگی بوش 24

موارد زیر را می توان به عنوان وجه تمایز بوش 24 نام برد:

 • هماهنگی سریع بعد از ثبت درخواست: بلافاصله پس از آنکه درخواست شما به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت شد، کارشناسان این مجموعه برای انجام هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.
 • دریافت هزینه مناسب و منطقی: در تعمیرگاه بوش 24 هزینه تعمیر ظرفشویی بوش مطابق با نرخ مصوب تعیین می شود. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در این تعمیرگاه با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می شوند.
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات: تعمیرکاران این تعمیرگاه در زمینه ظرفشویی بوش به خوبی آموزش دیده اند، بنابراین قادرند در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی کرده، مشکل پیش آمده را برطرف کنند.
 • ارائه قطعات اصل: تمامی قطعاتی که توسط تعمیرکار ظرفشویی بوش استفاده می شوند، اورجینال هستند.
طرز شستشوی ظروف داخل ماشین ظرفشویی از دید دوربین جاسازی شده در محفظه داخلی آن.
تعمیرکارظرفشویی بوش

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی بوش

دیدن ظروف لکه دار و کثیف بعد از اتمام فرایند شستشوی ظرفشویی، بسیار ناخوشایند است. با این حال، تمیز نشستن ظرفشویی بوش یکی از اتفاقات شایع است که بنا به دلایل زیادی می دهد، از اشتباهات ساده کاربران این دستگاه گرفته تا ایرادات فنی. از دلایل بروز این مشکل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از شوینده نامناسب
 • تنظیمات اشتباه ماشین ظرفشویی
 • چیدمان نادرست ظروف
 • گرفتگی سوراخ‌های بازویی و کثیف بودن فیلتر تخلیه ظرفشویی

یادتان باشد که برخی از دلایل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی را تنها یک تعمیرکار ماهر می تواند برطرف کند.

دلایل ایجاد خط و خش روی ظروف

ایجاد خط و خش روی ظروف بعد از اتمام پروسه شستشوی ماشین ظرفشویی دلایل زیادی دارد. برخی از این دلایل عبارتند از:
 • تنظیم نبودن دمای ظرفشویی بوش
 • سختی زیاد آب
 • چیدمان نادرست ظروف
 • استفاده بیش از حد مواد شوینده
با رعایت هر یک از این موارد، می‌توانید ار بروز خط و خش روی ظروف پیشگیری کنید.

دلایل عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که بعد از اتمام پروسه شستشوی ماشین ظرفشویی بوش آبی درون دستگاه باقی مانده باشد، دستگاه شما با مشکل عدم تخلیه آب مواجه شده است که عمدتا در اثر خراب شدن شیلنگ تخلیه ایجاد می‌شود. بررسی مشکل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش، امری کاملا تخصصی بوده و نیازمند باز کردن اجزای داخلی دستگاه است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم در صورتی که دانش فنی کافی ندارید، اقدام به تعمیر دستگاه نکنید چرا که ممکن است به قطعات داخلی دستگاه آسیب برسانید.

مشکلات متداول ظرفشویی بوش

پس از اتمام کار ماشین ظرفشویی نباید آبی درون دستگاه باقی مانده باشد، در غیر این صورت، دستگاه شما با اختلال تخلیه آب مواجه شده است که عمدتا به دلیل خراب شدن شلنگ تخلیه ایجاد می‌شود. بررسی مشکل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش، امری کاملا تخصصی بوده و نیازمند باز کردن اجزای داخلی دستگاه است، بله همین دلیل توصیه می‌شود که به هیچ وجه شخصا و بدون داشتن دانش کافی انجام نشود، چراکه می‌تواند به قطعات داخلی دستگاه آسیب برساند.
از دلایل وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی می توان به خرابی شیر ورودی، رسوبات ناشی، اتصالی در مدار، شکستگی شیرهای ورودی آب، خرابی سنسور سطح آب، خرابی میکروسوئیچ درب و خرابی سوئیچ شناور اشاره کرد.
از دلایل مهم و اصلی صداهای غیر عادی ماشین ظرفشویی می توان به پمپ تخلیه، پمپ شستشو باشد و برخی از صداها طبیعی هستند و جای نگرانی نیست.
از رایج ترین دلایل آن، شل شدن و سائیدگی بست ها و  شلنگ‌ها، اشکال در پمپ ماشین ظرفشویی، خرابی شیر ورودی آب، خرابی بازویی آب پاش، خراب واشرهای محفظه و … است.
فعال بودن قفل کودک، خرابی تاچ پد و کنترل پد و خرابی بورد اصلی می توانند منجر به از کار افتادن کلیدهای ظرفشویی شوند.
خرابی دیچه هوا، خرابی موتور فن دریچه هوا، خرابی المنت ظرفشویی، خرابی ترموستات، کم بودن مایع جلا دهنده، نامنظم بودن چیدمان ظروف، تنظیمات نادرست برنامه شستشو

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید