نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال ساید بوش

نمایندگی تخصصی تعمیرات ساید بوش بیش از 10 سال است که خدمات نصب، سرویس و تعمیرات این برند را ارائه می دهد. تکنسین های آموزش دیده و با تجربه این مرکز قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و در صورت لزوم تعمیر کنند. برای برخورداری از خدمات نمایندگی تخصص بوش، می توانید درخواست آنلاین خود را ثبت کنید یا تناس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بوش در محل

در تعمیر یخچال، آنچه به اندازه کیفیت خدمات اهمیت دارد، سرعت عمل است چرا که خرابی این دستگاه آرامش و رفاه خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد. یخچال یکی از ضروری ترین لوازم هر خانه ای تلقی می شود؛ در واقع تصور زندگی مدرن بدون آن عملا غیرممکن است. به همین دلیل است که خرابی یخچال می تواند دردسرساز باشد و تعمیر به موقع و اصولی آن ضروری است. مرکز تخصصی تعمیرات بوش، با برخورداری از تکنسین های آموزش دیده و باتجربه، خدمات نصب و تعمیرات یخچال بوش در محل را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می دهد. این مرکز، آسودگی خاطر مشتریان را پیش زمینه همه خدمات خود قرار داده، تلاش می کند در تمامی خدمات خود رضایت مشتریان را کسب کند.

چرا تعمیرات یخچال ساید بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر نسبت به تعویض

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

سایر خدمات یخچال بوش

باز کردن یا نصب در یخچال ساید بوش

در کنار انجام سرویس و تعمیرات، خدمات نصب ظرفشویی بوش دراین نمایندگی انجام می‌شود. اگر دستگاه خود را خریداری کرده و نیاز دارید آن را نصب کنید با ما تماس بگیرید.

تعویض فیلتر یخچال ساید بوش

استفاده از نمک و قرص برای هر ماشین ظرفشویی ضروری است. در کنار خدمات تعمیر، نصب و سرویس می توانید از محصولات نمک و قرص بهره مند شوید.

شارژ گاز یخچال ساید بوش

استفاده از نمک و قرص برای هر ماشین ظرفشویی ضروری است. در کنار خدمات تعمیر، نصب و سرویس می توانید از محصولات نمک و قرص بهره مند شوید.

تعمیر یخچال ساید بوش با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

مراحل تعمیرات یخچال ساید بوش

تماس با بوش
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259952-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، تکنسین‌ها علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش سامسونگ باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

خیر، شما می‌توانید شخصا قطعه را تهیه کنید، اما در این صورت، سامانه مسئولیتی در قبال سالم بودن قطعه نخواهد داشت و کارکرد آن را نیز تضمین نخواهد کرد.

تمامی تکنسین‌های این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط تکنسین و چک کردن تمامی موارد توسط ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای با هزینه‌ای بالا باشد، مقداری از هزینه به عنوان بیعانه و به صورت پیش‌پرداخت از شما دریافت خواهد شد.

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیرگاه یخچال ساید بوش

برخی از مهم ترین خدمات مرکز تخصصی نصب و تعمیرات یخچال بوش

مرکز تعمیرات تخصصی بوش تمامی خدمات مربوط به یخچال ساید این برند را در اختیار شما قرار می دهد. برخی از مهم ترین خدمات این مرکز به قرار زیر هستند:

  • باز کردن یا نصب در یخچال ساید بوش
  • تعویض فیلتر یخچال ساید بوش
  • شارژ گاز یخچال ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تعمیرگاه بوش 24

تعمیر درست و اصولی یخچال ساید بوش با عیب یابی ماهرانه و تشخیص درست علت بروز مشکل آغاز می شود، و عیب یابی صحیح تنها توسط فردی قابل انجام است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برند بوش آموزش دیده باشد. تمامی تکنسین های تعمیرات بوش در تعمیرگاه بوش 24 نه تنها آموزش دیده و باتجربه هستند، بلکه دانش آنها همراستا با تغییر فناوری لوازم خانگی به روز می شود. از این رو، مشتریان این مرکز خدمات مورد نیاز خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت می کنند، ویژگی که در زندگی شلوغ امروز بسیار ارزشمند و قابل توجه است.

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش چقدر هزینه دارد؟

مبلغی که بابت تعمیر ساید بوش پرداخت خواهید کرد، ایاب و ذهاب تعمیرکار بوش و هزینه عیب یابی و کارشناسی را شامل می شود. به علاوه، در صورتی که قطعه معیوب یخچال شما قابل تعویض نباشد، استفاده از یک قطعه جدید ضروری است و چنانچه می دانید هر قطعه قیمت متفاوتی دارد. بنابراین اعلام هزینه قطعی تعمیر یخچال بوش تقریبا غیرممکن است. با این حال، پیش از شروع پروسه تعمیر یخچال بوش، هزینه حدودی به شما اعلام خواهد شد.

چه زمانی باید فیلتر یخچال ساید بوش را تعویض کنیم؟

بیشتر یخچال های ساید بای ساید قابلیت اتصال به آب شهری را دارند، قابلیتی که باعث می شود هر زمانی که تمایل دارید به یک لیوان آب خنک یا در صورت نیاز یخ دسترسی داشته باشید. اما آنچه کیفیت آب آب سرد کن و یخساز را بالا می برد، فیلتر یخچال است. این فیلترها هرگونه آلاینده ای را حذف می کنند و آب و یخ باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهند. با این حال، فیلتر یخچال هم عمر محدودی دارد و توصیه می شود که برای اطمینان از حفظ کیفیت آب مصرفی تان، فیلتر را هر 6 ماه یک بار تعویض کنید. عدم تعویض فیلتر در زمان مناسب، سبب می شود که آب طعم و بوی ناخوشایندی داشته باشد. خوشبختانه تعویض فیلتر یخچال پروسه ای ساده است و به راحتی می توانید آن را انجام بدهید.

برخی از رایج ترین مشکلات یخچال ساید بوش

حتی بوش هم خراب می شود! بله، مهندسی بوش در سطح جهان مشهور است و تولیدات این برند از برترین های بازارهای لوازم خانگی بسیاری از کشورها محسوب می شود. با این حال حتی برترین برندها هم، به هر دلیلی از استفاده نادرست گرفته تا عدم رسیدگی به دستگاه و سرویس به موقع آن، ممکن است دچار خرابی و ایراد شوند. این ایرادات می توانند جزئی باشند و رسیدگی به موقع به آنها می تواند جلوی بزرگ تر شدن مشکل را بگیرد. برخی از رایج ترین مشکلات یخچال ساید بوش عبارتند از:

خنک نکردن یخچال بوش؛ این مشکل می تواند بنا به دلایل زیادی رخ بدهد. با این حال پیش از آنکه با تعمیرکار بوش تماس بگیرید، موارد زیر را چک کنید:

  • مطمئن شوید که یخچال به برق است و کار می کند. وقتی در یخچال را باز می کنید، چراغ آن باید روشن شود.
  • ترموستات را بررسی کنید و مطمئن شوید که دمای یخچال به اشتباه تغییر نکرده باشد.
  • مطمئن شوید که دریچه‌های پشت محفظه فریزر توسط جعبه‌های مواد غذایی یا سبزیجات یخ زده مسدود نشده باشند؛ این دریچه‌ها باید برای گردش هوای سرد باز باشند.
  • مطمئن شوید که چیزی به فن کندانسور نچسبیده است و آزادانه می چرخد.

یخساز یخچال یخ تولید نمی کند؛ روز گرمی است و برای برداشتن چند قطعه یخ سراغ یخچال می روید اما چیزی از دیسپنسر خارج نمی شود! این مشکل از شایع ترین مواردی است که دارندگان یخچال ساید تجربه می کنند و دلایل متفاوتی دارد. برخی از دلایل کار نکردن یخساز یخچال عبارتند از:

  • خاموش بودن یخساز. شاید ندانید اما غالب یخسازهای یخچال ساید کلید روشن و خاموش دارند. بد نیست قبل از مراجعه به تعمیرگاه یخچال ساید بوش از این مورد مطمئن شوید.
  • کار نکردن یخساز ممکن است به این دلیل باشد که بازوی کنترل آن در وضعیت مکث قرار گرفته است. لازم است این مورد را نیز پیش از کمک گرفتن از تعمیرکار یخچال ساید بوش بررسی کنید.
  • مسدود شدن فیلتر نیز از دلایل شایع کار نکردن یخساز است. در صورتی که به موقع فیلتر یخچال را تعویض کنید، نه با مشکلات یخساز مواجه می شوید و نه لازم است به مراکز تعمیر ساید بای ساید بوش مراجعه کنید.

سوالات متداول مشکلات یخچال ساید بوش

بسته نشدن درب یخچال ساید بای ساید بوش ممکن است به خاطر وجود مانعی بر سر درب یخچال باشد؛ ممکن است درب یخچال را زیادی سنگین کرده باشید؛ ممکن است لاستیک دور درب پاره یا شل شده باشد؛ ممکن است نوار دور درب خاصیت مغناطیسی خود را از دست داده باشد؛ گاهی گیر داشتن و یا تراز نبودن لولا و خرابی و استهلاک بادامک درب یخچال دلیل اصلی این موضوع می‌تواند باشد.

 

به چهار روش می‌توان متوجه خرابی یخچال بوش شوید: تست موتور به وسیله‌ی یک اهم متر که در حالت عادی باید 6 تا 8 اهم باشد؛ تست موتور از طریق برق مستقیم که حتما توسط یک کارشناس باید مورد بررسی قرار گیرد؛ تست مستقیم موتور که باید موتور را مستقیما به برق متصل کرد؛ تست موتور به وسیله‎ی جریان آخرین روش است که بهتر است در این مورد حتما از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

اگر یخچال ساید بای ساید بوش شما یخ تولید نکند ممکن است بخاطر نرسیدن آب به یخ‌ساز و مسدود بودن خط انتقال آب باشد؛ ممکن است شیر برق یا ورودی آب خراب شده باشد؛ گاهی یخ‌زدگی لوله کوچک انتقال آب باعث این مشکل می‌شود؛ گاهی گرفتگی فیلتر یخچال مانع ساخت یخ است و در بدترین شرایط خرابی سیستم یخ‎ساز یخچال بوش دلیل اصلی این مشکل خواهد بود.

 

شنیده شدن صداهای خیلی بلند از یخچال بوش ممکن است بخاطر خرابی فن‌ها باشد و فن موتور و یا کمپرسور و یا کندانسور و یا اواپراتور آسیب دیده باشد؛ گاهی ممکن است این صدا از داخل موتور و یا کمپرسور باشد و نیاز به تعویض داشته باشد؛ در برخی موارد هم ممکن است گاز یخچال دچار نشتی شده باشد و نیاز به بررسی و شارژ مجدد داشته باشد.

 

تعویض نکردن به موقع فیلتر یخچال بسیار خطرناک است. اولین مورد عدم تصفیه‌ی مناسب آب است و تاثیر مستقیمی بر روی مزه و بوی آب خواهد داشت؛ رسوب و گرفتگی در مسیر آب یخچال به‌وجود خواهد آمد؛ یخ‌ساز ممکن است بسوزد و یا آسیب ببیند؛ مواد داخل فیلتر کهنه ممکن است فاسد شود و بر روی آبی که مصرف می‌کنید تاثیر بگذارد.
خیلی راحت می‌توانید متوجه شوید که آیا یخچال‌تان نیاز به تعویض گاز دارد یا خیر. اولین نشانه این است که فریزر سرد است ولی یخچال گرم است؛ دومین مورد این است که موتور یخچال یکسره کار می‌کند ولی سرمایی وجود ندارد؛ گاهی هم ممکن است هم فریزر و هم یخچال کاملا گرم باشد و آخرین دلیل هم ممکن است بخاطر کم شدن مدت استراحت موتور یخچال باشد.
یخ‎زدگی لوله‌‎های پشت یخچال ممکن است بخاطر خرابی هیتر و یا تایمر دیفراست باشد؛ گاهی نقص فنی در ترموستات می‌تواند دلیل اصلی این مورد باشد. گاهی هم بخاطر باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال حجم زیادی از هوای گرم وارد یخچال شده باشد و ایجاد یخ‌زدگی در پشت یخچال شده باشد. گاهی ممکن است تنظیم نبودن و کم بودن دما دلیل به‌وجود آمدن این مشکل باشد.
خنک نکردن یخچال بوش به خیلی دلایل ممکن است به‌وجود آمده باشد مثلا عدم تنظیم مناسب دمای یخچال، وجود مانع بر سر راه گردش هوا، قرار دادن بیش از حد مواد غذایی، بسته نشدن کامل درب یخچال، خراب بودن کمپرسور و رله کمپرسور، کم بودن میزان گاز مبرد، خراب بودن فن کندانسور و اواپراتور و دمپر هوا و… که تمامی این موارد حتما باید توسط یک تکنسین بررسی و برطرف شود.
کار نکردن دیسپنسر یا آبریز یخچال بوش ممکن است به خاطر عدم داشتن جریان برق در سوئیچ دیسپنسر باشد؛ خرابی برد الکترونیکی دیسپنسر هم عامل دیگر وجود این اختلال است؛ خراب شدن سوئیچ درب هم می‌تواند دلیل به وجود آمدن این نقص فنی باشد؛ کم بودن فشار آب کم هم گاهی ممکن است اجازه ندهد که آبریز کارایی درست خودش را داشته باشد؛ گاهی هم یخ‌زدگی آب درون لوله‌ها هم این اختلال را به وجود می‌آورد.
یکسره کار کردن یخچال و خارج شدنش از حالت اتومات ممکن است بخاطر خرابی دیفراست و کمپرسور و یا کندانسور یخچال باشد؛ گاهی هم ممکن است که فن اواپراتور به درستی کار نکند و این مشکل را ایجاد کند؛ گاهی هم ممکن است خرابی سنسور دلیل اصلی این مشکل باشد؛ گاهی هم نداشتن دمای مناسب یخچال می‌تواند این مشکل را در یخچال به وجود بیاورد که حتما نیاز به بررسی دارد.
به دلایل مختلفی ممکن است از یخچال بوش صداهایی شنیده شود. یکی از اصلی‌ترین موارد این است که شاید شما خیلی بیشتر از حد مجاز موادغذایی درون یخچال قرار داده باشید؛ گاهی هم ممکن است قطع شدن جریان برق دلیل اصلی بروز این مشکل باشد؛ در بسیاری از موارد نیز باز بودن بیش از حد درب یخچال باعث می‌شود که صدای آلارم را بشنونید و فورا باید درب یخچال را ببندید.
علت داغ شدن موتور و بدنه‎ی یخچال بوش بسیار گوناگون است. مثلا ممکن است موتور یا کمپرسور در حین کار کردن گرمای زیادی تولید کند و باعث داغ شدن بدنه شود که همین امر ممکن است بخاطر کم بودن گاز مبرد و یا عدم تنظیمات درست موتور یخچال باشد که هرکدام نیاز به بررسی‌های جداگانه دارند. گاهی هم باز و بسته کردن بیش از حد و یا باز نگاه داشتن درب یخچال بیش از حد مجاز دلیل این مشکل خواهد بود.
مقالات
دیدگاهتان را بنویسید