خدمات پس از فروش تخصصی نمایندگی بوش

خدمات پس از فروش، از اصلی ترین جنبه های مراکز تخصصی برندهای متفاوت لوازم خانگی تلقی می شود چرا که بسیار مهم است خدمات نصب، سرویس و تعمیرات بوش را از کجا و با چه کیفیتی دریافت می کنید. نمایندگی تخصصی بوش، این افتخار را دارد که طی بیش از یک دهه گذشته، تلاش کرده است تمامی خدمات پس از فروش این برند را با کیفیت قابل قبول کاربران برند بوش ارائه دهد.

خدمات پس از فروش نمایندگی بوش

خدمات بوش

این مجموعه با هدف ایجاد رضایت خاطر کامل در مشتریان و تامین آرامش و رفاه خانواده ها، کیفیت را پایه و اساس تمامی خدمات خود قرار داده است و می کوشد تسهیلاتی فراهم کند که مشتریان با ثبت درخواست خود، به آسانی سرویس مورد نظرشان را دریافت کنند. از این رو، دانش فنی کافی تکنسین ها، آموزش آنها و به روز نگه داشتن دانش شان، پارامتری اساسی در ارائه خدمات نمایندگی تخصصی بوش است.

چرا نمایندگی تعمیر بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر نسبت به تعویض

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

بیش از 10 سال اعتماد شما، بزرگترین انگیزه ما در ارائه خدمات باکیفیت بوده است.

مراحل تعمیرات بوش

تماس با بوش

پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259259-021

مشاوره با کارشناس

تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی

تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل

حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی

دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، تکنسین‌ها علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش سامسونگ باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

خیر، شما می‌توانید شخصا قطعه را تهیه کنید، اما در این صورت، سامانه مسئولیتی در قبال سالم بودن قطعه نخواهد داشت و کارکرد آن را نیز تضمین نخواهد کرد.

تمامی تکنسین‌های این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط تکنسین و چک کردن تمامی موارد توسط ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای با هزینه‌ای بالا باشد، مقداری از هزینه به عنوان بیعانه و به صورت پیش‌پرداخت از شما دریافت خواهد شد.

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

شرایط خدمات پس از فروش بوش

مناطق تحت پوشش تهران

در هر نقطه ای از تهران که قرار دارید، می توانید با یک تماس یا ثبت درخواست آنلاین، از خدمات پس از فروش نمایندگی تخصص بوش بهره مند شوید. نکته حائز اهمیت در رابطه با دریافت خدمات از مرکز بوش این است که تکنسین های ما در تمام نقاط شهر و نزدیکی منزل و محل کارتان حضور دارند؛ بنابراین می توانید خدمات مورد نظر خود را در زمان کوتاهی دریافت و روال عادی زندگی تان را بازیابی کنید. سرعت عمل در ارائه خدمات پس از فروش، مزیت شایان توجه بوش 24 است.

مناطق تحت پوشش کرج

تمامی مناطق استان البرز تحت پوش خدمات پس از فروش بوش قرار دارند. در صورتی که ساکن هر یک از محله های کرج و شهرستان های استان البرز هستید، می توانید از طریق تماس تلفنی و همین طور ثبت درخواست آنلاین، از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات نمایندگی تخصص بوش بهره مند شوید. هماهنگی ها جهت اعزام تعمیرکار بوش، طی زمان کوتاهی صورت می گیرد و شما می توانید در ساعت و محل مورد نظرتان خدمات مورد نیازتان را دریافت کنید. خدمات پس از فروش این مرکز، از جمله نصب و تعمیر توسط تکنسین هایی انجام می شود که در نقاط مختلف کرج حضور دارند، توسط ما آموزش تخصصی دیده و از همه فیلترهای مورد نیاز جهت کسب رضایت مشتریان عبور کرده اند.

مناطق تحت پوشش اصفهان

در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز و در هر نقطه ای از اصفهان که هستید، می توانید درخواست خود را برای دریافت خدمات پس از فروش ثبت کنید. نمایندگی تخصصی بوش، در سال‌های گذشته همواره به کاربران لوازم خانگی بوش در تمامی نقاط اصفهان خدمت رسانی کرده است. نصب، تعمیرات و سرویس تمامی لوازم خانگی بوش، از اقلام بزرگ گرفته تا اقلام کوچک در نمایندگی تخصصی بوش در اصفهان ارائه می شود. اولویت این مرکز، ارائه خدمات باکیفیت در همان نخستین مراجعه به منزل یا محل کار شماست. از این روز، تکنسین‌های این مرکز، همراستا با تغییر فناوری، دانش خود را به روز می کنند.

مناطق تحت پوشش گیلان

ساکنین تمامی مناطق و شهرستان های استان گیلان می توانند خدمات تعمیر، نصب و سرویس لوازم خانگی بوش را از نمایندگی تخصصی بوش دریافت نمایند. خواه یک دستگاه جدید برای منزل تان خریداری کرده باشید و خواه لباسشویی یا یخچال بوش شما دچار ایراد شده باشد، می توانید با ثبت درخواست اعزام تکنسین از خدمات ما بهره مند شوید. در این مرکز ثبت درخواست به صورت آنلاین و همین طور از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در تمام روزهای هفته درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما جهت انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس بگیرند.

مزیت تماس با خدمات پس از فروش بوش

نکته شایان توجه در مورد خدماتی که از نمایندگی بوش دریافت می کنید، ضمانت 6 ماهه تعمیرات است، به این ترتیب که پس از دریافت خدمات از این مرکز، اطلاعات شما در سیستم ثبت خواهد شد. در صورتی که طی مدت 180 روز مشکلی که توسط تکنسین این مرکز برطرف شده بود، مجددا ایجاد شود، دستگاه شما بار دیگر تعمیر خواهد شد، با این تفاوت که این بار هزینه ای بابت تعمیرت پرداخت نخواهید کرد.

دیگر وجه تمایز نمایندگی تخصصی بوش در ارائه خدمات پس از فروش، منصفانه بودن هزینه های دریافتی است. تمامی هزینه هایی که بابت خدمات نصب، تعمیر و سرویس از این مرکز دریافت می کنید، تحت نظر اتحادیه هستند. تکنسین تعمیر بوش پس از اتمام کار، هزینه را به شما اعلام خواهد کرد و شما می توانید مبلغ را به او پرداخت یا مستقیما به حساب شرکت واریز کنید.

برخورداری از تکنسین های آموزش دیده در زمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی بوش، دیگر مزیت خدمات پس از فروش مرکز تخصص بوش است. تکنسین های این مرکز علاوه بر داشتن تجربه، از دانش فنی و همین طور شناخت کافی نسبت به محصولات بوش برخوردارند، به همین دلیل می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و نسبت به تعمیر آن اقدام کنند.

سیهاوی، نمایندگی لوازم خانگی بوش در ایران

شرکت سیهاوی در اواخر دهه 70 به منظور واردات انواع لوازم خانگی تاسیس شد و طولی نکشید که به عنوان نمایندگی لوازم خانگی بوش جایگاه خود را در بازار ایران تثبیت کرد. سیهاوی در حال حاضر با برخورداری از مراکز فروش و خدمات پس از فروش بوش در سراسر کشور، از برترین های ایران است. ارائه گارانتی اصلی لوازم خانگی بوش از جمله برترین ویژگی های سیهاوی است.

شرایط خدمات پس از فروش بوش

لطفا شرایط خدمات پس از فروش را به دقت مطالعه کنید چرا که تمام اطلاعات مورد نیاز شما در این بخش عنوان شده است. پیش از آنکه درخواست اعزام تعمیرکار بوش را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی در مرکز ما ثبت نمایید، باید از شرایط خدمات پس از فروش آگاهی داشته باشید.

دقت کنید اطلاعاتی که به صورت آنلاین ثبت می کنید، درست باشد. در صورتی که آدرس، نوع لوازم خانگی یا هر اطلاعات دیگر به صورت نادرست از سوی شما ارائه شد، در دریافت خدمات اشکالاتی پیش خواهد آمد و طبیعتا، خدمات مورد نیازتان را در زمان مقرر دریافت نخواهید کرد.

خدمات پس از فروش در این مرکز، اعم از تعمیرات، نصب و سرویس همراه با هزینه ثابت عیب یابی و ایاب و ذهاب است. تعویض قطعه نیز در صورت لزوم، هزینه خاص خود را دارد. بنابراین اعلام هزینه قطعی تعمیرات تقریبا غیرممکن است. با این حال هزینه حدودی پیش از اعزام تکنسین به شما اعلام خواهد شد.

در این مرکز، تعمیرات به عنوان یکی از مهم ترین خدمات پس از فروش، همراه با یک گارانتی 180 روزه ارائه می شود. در صورتی که طی مدت 6 ماه از زمان تعمیر، مشکل برطرف شده مجددا بروز کند، تکنسین بوش 24 به رایگان دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد.

خدمات نصب، هم برای لوازمی که به تازگی خریداری شده اند و هم برای لوازمی که به یک خانه جدید منتقل شده اند، ارائه می شود.

خدمات پس از فروش بوش: نصب

توصیه می شود که برای نصب لباسشویی، یخچال ساید بوش و … از یک مرکز تخصصی بوش کمک بگیرید. شاید پروسه نصب ساده به نظر برسد، اما واقعیت این است که با یک اشتباه کوچک ممکن است در آینده دچار دردسر شوید. این موضوع در مورد تمامی لوازم خانگی بوش، از ظرفشویی گرفته تا کولرگازی صدق می کند. نصب دستگاه توسط یک تکنسین ماهر نه تنها کارکرد بهینه دستگاه را تضمین می کند، بلکه از بروز مشکلات آتی جلوگیری خواهد کرد. شما می توانید با ثبت درخواست به صورت آنلاین یا تلفنی، نصب دستگاه خود را به عنوان یکی از خدمات پس از فروش بوش به ما بسپارید.

لوازم خانگی بوش لایق بهترین هاست!

زمانی که هر یک از اقلام لوازم خانگی بوش را خریداری می کنید، باید مراقبت صحیح و بهینه از آن را اولویت قرار بدهید. دریافت خدمات پس از فروش از مراکز مجاز و معتبر، یکی از نکات مراقبتی پر اهمیت تلقی می شود چرا که این مراکز از تکنسین های آموزش دیده در زمینه برند بوش برخوردارند و برای ارائه خدمات پس از فروش بوش به طور کاملا حرفه ای عمل می کنند. توصیه ما به شما این است که از همان ابتدا برای نصب لباسشویی، یخچال ساید بوش و … از یک فرد حرفه ای کمک بگیرید. این موضوع در مورد تعمیرات نیز صدق می کند. در زمان خرابی لوازم خانگی، دغدغه غالب مردم، کمک گرفتن از فردی است که بتواند دستگاه را مثل روز اول به راه بیندازد. چنانچه می‌دانید، این امر تنها توسط مراکز مجاز ارائه دهنده خدمات پس از فروش ممکن است.

خدمات پس از فروش نمایندگی تخصصی بوش کدام لوازم خانگی را شامل می شود؟

خدمات پس از فروش بوش در مرکز تخصصی بوش 24، تمامی لوازم خانگی این برند را شامل می شود، از جمله ماشین لباسشویی بوش، ظرفشویی، اجاق گاز بوش و …. این مرکز با محوریت قرار دادن رضایت مشتریان، طیف وسیعی از خدمات تعمیر را در اختیارتان قرار می دهد.

خدمات پس از فروش لباسشویی بوش، نصب، تعمیر و سرویس دوره ای این دستگاه را بنا به نیاز مشتریان شامل می شود. کاربران لباسشویی بوش می توانند در هر زمانی با ثبت درخواست خود یکی از این خدمات را دریافت کنند. در صورتی که لباسشویی تازه ای خریده اید و قصد نصب آن را دارید، یا لباسشویی شما نشتی دارد، روشن نمی شود یا لرزش و سر و صدای زیادی دارد، بهترین ایده استفاده از خدمات پس از فروش مراکز مجاز بوش است.

دستگاه دیگری که بیشترین درخواست خدمات پس از فروش بوش را دارد، ماشین ظرفشویی است. در سال‌های اخیر ظرفشویی بوش، از پرطرفدارترین برندهای این دستگاه در بازار ایران بوده است، روندی با که در نظر گرفتن کیفیت بالای محصولات بوش و فناوری پیشرفته به کار رفته در آنها طبیعی به نظر می رسد. با افزایش محبوبیت ظرفشویی بوش، ارائه خدمات نصب و تعمیرات مربوط به آن نیز افزایش یافته است. در مرکز تخصصی بوش می توانید تمامی خدمات اعم از نصب، تعمیر و سرویس را با کیفیت مطلوب و در اسرع وقت دریافت کنید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز، جاروبرقی و سایر اقلام این برند نیز مطابق با نیاز مشتریان در منزل و محل کار آنها ارائه می شود. هر زمانی که نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید، با تماس کارشناسان ما هماهنگی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

خدمات پس از فروش کولرگازی بوش

در میان انواع و اقسام کولرهای گازی موجود در بازار ایران، کولر گازی بوش یکی از محبوب‌ترین برند‌ها بوده است. این دستگاه در ماه‌های گرم سال کارکرد بسیار بالایی دارد، بنابراین توصیه می شود سرویس دوره ای آن را یکی از برنامه های سالانه خود قرار دهید. بهترین زمان برای سرویس کولرگازی، فصل بهار و قبل از شروع روزهای داغ سال است. با انجام سرویس دوره ای، عملکرد کولرگازی بوش شما در بهترین حالت ممکن خواهد بود، هزینه برقی مصرفی تان کنترل خواهد شد و از همه مهم‌تر در صورت وجود هرگونه اشکال در دستگاه، تکنسین متوجه شده، پیش از جدی شدن مشکل نسبت به رفع آن اقدام خواهد کرد.

خوشبختانه تمامی خدمات پس از فروش کولرگازی بوش، از جمله نصب، تعمیرات و سرویس دوره ای در این مرکز صورت می گیرد. شما می‌توانید در تمامی روزهای هفته و 24 ساعت شبانه روز درخواست تعمیر، نصب یا سرویس کولرگازی بوش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید. خدمات کولرگازی از جمله موارد بسیار پردردخواست در ماه‌های گرم سال است؛ با این حال بوش 24 تلاش می‌کند سرویس مورد نظر شما را در زمان کوتاهی ارائه دهد.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید