نصب اجاق گاز بوش

مرکز تخصصی نصب اجاق گاز بوش با بیش از 10 سال سابقه خدمات تعمیر، سرویس و نصب تمامی لوازم خانگی بوش را برای مشتریان فراهم می‌آورد.
شما می‌توانید با پر کردن فرم یا تماس با شماره موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمائید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش

مرکز تخصصی نصب اجاق گاز بوش

برای نصب اجاق گاز بوش، با نمایندگی‌های مجاز و مرکزی بوش تماس بگیرید و فرآیند نصب را به کارشناسان مجرب بسپارید. اگر فرآیند نصب را به دست افراد غیر حرفه‌ای بسپارید ممکن است متحمل خسارات جبران ناپذیری شوید، از این رو به شما توصیه می‌کنیم در این مورد دقت لازم را داشته باشید.

چرا مرکز نصب گاز بوش 24

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر نسبت به تعویض

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

انواع اجاق گازهایی که نیاز به نصب دارند

مراحل تعمیرات بوش​

تماس با بوش
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259952-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، کارشناسان نصب علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش بوش باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

تمامی کارشناسان و تکنسین‌ها این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط کارشناس نصب و چک کردن تمامی موارد توسط  ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. 

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیر اجاق گاز بوش

آموزش نصب اجاق گاز بوش

برای نصب اجاق گاز بوش موارد بسیار مهمی را باید در نظر داشته باشید. این اجاق گازها در انواع مختلفی تولید شده‎اند؛ مانند: گاز رومیزی یا گاز صفحه‎ای، گاز رومیزی داخل کابینت و اجاق گاز ایستاده فردار یا مبله. هرکدام از این اجاق‌ گازها، روش مخصوص نصب خود را دارند که به اختصار نکات کلی در مورد نصب این اجاق گازهای بوش را خواهیم گفت.

نصب اجاق گاز بوش مدل رومیزی یا صفحه ای

اولین نکته‌ای که در مورد نصب اجاق گاز بوش باید مد نظر قرار دهید، فاصله‎ی لوله‎ی گاز از کاشی آشپزخانه و قسمت انتهایی شیشه و یا استیل گاز رومیزی است. این فاصله تقریبا باید 10 سانتی‌متر از کاشی و حدود 20 سانتی‌متر تا انتهای شیشه فاصله داشته باشد. نکته‌ی بعدی درنظر داشتن فاصله‎ی لوله‎ی گاز شهری تا بالای گاز است، این دو نباید به هیچ عنوان در مجاورت هم قرار گرفته باشند. در صورت نزدیکی این دو به هم، احتمال بروز آتش‌سوزی و یا انفجار خیلی زیاد خواهد بود.

بعد از در نظر گرفتن این موارد، می‎توانید نصب اجاق گاز بوش مدل رومیزی یا صفحه‌ای را انجام دهید.

نحوه نصب گاز بوش مدل رو میزی داخل کابینت

نکته‎ی بسیار مهمی در مورد نصب این مدل از اجاق گازها باید در نظر داشته باشید، محل قرار گرفتن دقیق این اجاق گازها است. محل قرارگیری این اجاق گاز باید به گونه‎‌ای باشد که وقتی اجاق گاز را بر روی صفحه‌ی کابینت قرار می‎دهید، گاز به راحتی قرار بگیرد و نه این اندازه کوچکتر باشد و نه بزرگتر از خود اجاق گاز. در بهترین حالت محل قرارگیری اجاق گاز باید به گونه‎ای باشد که اجاق گاز با یک فشار خیلی نرم و سبک در محل مورد نظر قرار بگیرد و فضایی در اطراف باز نباشد.


نکته‌ی بسیار مهم دیگر در مورد نصب این مدل گازها این است که حتما از لوازم و تجهیزات استاندارد این اجاق گازها مثل بست مناسب، شلنگ با قطر و جنس عالی، سرشلنگ با کیفیت که بهتر است جنسش از استیل و با نوک بلند باشد.

در مورد نصب اجاق گازهای رومیزی داخل کابینت در نظر داشته باشید که در محلی که گاز را روی آن قصد نصب کردن دارید، حتما از یک درزبند پلاستیکی مخصوص استفاده کنید و در جای مشخص، آن را بچسبانید. این درزبندها معمولا در جعبه‌ی اصلی اجاق گاز قرار دارد و باید از آن برای ایمنی بیشتر کار استفاده کنید.

دلیل استفاد از این وسیله به این خاطر است که از وارد شدن جرم، خرده‌های غذا وگردو غبار به داخل گاز جلوگیری شود و از همه مهمتر جلوی تکان خوردن گاز در هنگام استفاده را خواهد گرفت و ایمنی بیشتر حاصل خواهد شد.

بعد از درنظر گرفتن موارد بالا، برای نصب باید یک‎سری موارد مهم دیگری را هم مدنظر قرار دهید. بعد از اینکه تمام کارهای بالا را انجام دادید، باید برای تست امنیت، از کمی کف رقیق شده برای تست نشت گاز اقدام کنید. در صورتی که احساس کردید از جایی گاز نشتی دارد، باید آن را برطرف کنید و بعد شعله‌ها را تست کنید. چنانچه بعد از انجام این کار مشکلی نبود، می‎توانید از اجاق گازتان استفاده کنید.

در مورد نصب اجاق گاز بوش مدل رومیزی، سیستم تاپ تایم یا روشن شدن سریع وجود دارد. این قابلیت بخاطر این است که با فشار دادن ولوم و یا همان دکمه‎ی روشن کردن گاز، در کسری از ثانیه شعله‌ی گاز روشن خواهد شد و می‌توانید از آن استفاده کنید. در برخی مدل‎های دیگر برای استفاده باید 3 تا 5 ثانیه دکمه‌ی ولوم را نگه‌ دارید تا فندک جرقه بزند و ترموکوپل گرم شود و در نهایت بتوانید از اجاق گازتان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در هنگام نصب اجاق گاز بوش، به هیچ عنوان کابل برق گاز را به پریزهایی که بالای گاز قرار گرفته شده‎اند وصل نکنید و سعی کنید که حتما این پریزها را مسدود کنید و ترجیها از کلید برق اجاق گاز را در زیر کابینت قرار دهید. هرچه بیشتر نکات ایمنی را در مورد نصب اجاق گاز مدنظر قرار دهید، هم امنیت خودتان تضمین خواهد شد و همین‌طور اجاق گازتان طول عمر بیشتری خواهد داشت.

 

نصب اجاق گاز بوش مدل ایستاده فردار یا مبله

نصب و راه‌اندازی این مدل اجاق گازهای بوش هم بسیار ساده است و با درنظر داشتن تمامی نکات ایمنی که گفته شد، می‌توانید آن را نصب کنید. ولی ترجیها سعی کنید که برای انجام این کار از افراد کاربلد کمک بگیرید تا عواقب بعدی برای‌تان نداشته باشید.

برای نصب اجاق گاز بوش مدل ایستاده فردار یا مبله بعد از خارج کار اجاق از جعبه، قبل از هرکاری باید بست‌ها و شلنگ مخصوص را تهیه کنید و اجاق را در محلی که قصد استفاده از آن دارید، قرار دهید. بعد باید پایه های اجاق گاز را به خوبی روی زمین تراز کنید و شلنگ گاز را به شیر گاز و ورودی گاز اجاق گاز متصل کنید. در این مورد باید حتما تمامی موارد ایمنی را لحاظ کنید و مطمئن شوید که شلنگ و شیر انتقال گاز نشتی نداشته باشد.

بعد از تست و مطمئن شدن از عدم نشتی، با خیال راحت می‌توانید از اجاق گازتان استفاده کنید.

مقالات آموزشی تعمیر لوازم خانگی بوش

خدمات دیگر ما