نصب کولر گازی بوش

مرکز تخصصی نصب اجاق گاز بوش با بیش از 10 سال سابقه خدمات تعمیر، سرویس و نصب تمامی لوازم خانگی بوش را برای مشتریان فراهم می‌آورد.
شما می‌توانید با پر کردن فرم یا تماس با شماره موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمائید.

مرکز تخصصی نصب کولر گازی بوش

تیم متخصص تعمیرات و خدمات لوازم خانگی بوش شرایطی را برای کاربران و مشتریان خود ایجاد کرده است که می‌توانند در کسری از زمان درخواست خود مبنی بر نصب و راه اندازی لوازم خانگی این برند ثبت کنند یا با شماره تماس زیر درخواست خود را به کارشناسان خدمات مجموعه اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل آن‌ها اعزام شود. فرآیند نصب کولر گازی بوش همانند دیگر محصولات خانگی مانند لباسشویی، ظرفشویی و … نیازمند مهارت و در نظر گرفتن نکات مهمی است. در صورتی که تکنسینی بدون داشتن مهارت کافی این فرآیند را انجام دهد، قطعاً دستگاه در آینده با مشکلات عدم نصب صحیح روبرو می‌شود. تکنسین‌های مجموعه Bosch همگی با آخرین متد روز دنیا آموزش دیده و توانایی نصب انواع کولر گازی برند بوش به صورت کاملاً تخصصی دارند. این افراد مکان نصب را بررسی کرده و مطابق با شرایط، نوع کاربری و وضعیت آب و هوا، کولر گازی را به بهترین شکل ممکن نصب می‌کنند.

چرا مرکز نصب کولرگازی بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

تلاش برای تعمیر نسبت به تعویض

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

مراحل نصب اجاق گاز بوش

تماس با بوش
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259952-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، کارشناسان نصب علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش بوش باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

تمامی کارشناسان و تکنسین‌ها این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط کارشناس نصب و چک کردن تمامی موارد توسط  ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. 

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

آموزش نصب کولر گازی بوش

کار نصب کولر گازی بوش همان طور که در ابتدا گفتیم، ساده نیست و باید توسط افراد متخصص نصب شود. اما بهتر است که شما با نکات و مراحل نصب آشنا شوید تا در زمانی که تکنسین کار نصب را انجام می‌دهد، شما به بهترین شکل با مراحل نصب آشنایی پیدا کنید و در صورت مواجه با خطا یا موارد دیگر، به تکنسین نشان دهید که در این زمینه اطلاعات مقدماتی داشته و با مراحل نصب آشنایی لازم را دارید.

انتخاب مکان مناسب برای نصب یونیت داخلی

شما باید یک سوراخ را از طریق دیوار برش دهید تا لوله‌ها را از یونیت داخلی به یونیت خارجی در فضای باز متصل کنید، بنابراین مطمئن شوید که محل انتخاب شما به شما این امکان را می‌دهد. یک نقطه را دور از نور مستقیم خورشید و منابع گرمایی مانند بخاری، سیستم گرمایشی پکیج و … برای بهترین عملکرد کولر گازی انتخاب کنید. 2 متر از کف خانه اندازه بگیرید و مکانی روی دیوار مشخص کنید که حداقل بین 15 تا 30 سانتی متر از اطراف پس از نصب، فضای خالی داشته باشد.

بعد از در نظر گرفتن این موارد، می‎توانید نصب اجاق گاز بوش مدل رومیزی یا صفحه‌ای را انجام دهید.

نصب براکت روی محل نصب

در این مرحله محل دقیق نصب کولر گازی مشخص می‌شود. زمانی که براکت را روی دیوار نصب کنید، جایگاه دقیق کولر گازی روی دیوار مشخص خواهد شد. در نتیجه کوچک‌ترین بی دقتی می‌تواند باعث کج شدن دستگاه و نصب نادرست می‌شود. برای نصب براکت معمولاً داخل کارتن کولر گازی پیچ‌های مخصوصی را قرار می‌دهند. برای نصب براکت بهتر است که آن را روی دیوار نگه داشته، جای پیچ‌ها را با مداد علامت گذاری کنید و سپس با دریل آن هارا سوراخ کنید. سپس براکت به همراه پیچ‌ها را روی دیوار نصب کنید.

در زمان مشخص کردن مکان دقیق کولر گازی دقت کنید که فاصله زیادی با یونیت خارجی واقع در بیرون خانه نداشته باشد. البته در حال حاضر مهندسین ساخت و ساز سیمکشی های مربوط به کولر گازی را انجام داده و حتی بهترین مکان را با بررسی‌های تخصصی برای شما انتخاب و کار شما را ساده می‌کنند.

 

ایجاد حفره برای نصب اتصالات و ارتباط بین یونیت‌ها

در این مرحله نیاز به کار تخصصی برشکاری و ایجاد حفره دارید. همان طور که می دانید کار نصب کولر گازی را نباید بدون داشتن مهارت و اطلاعات کافی انجام داد. اگر تا اینجای کار خودتان به تنهایی انجام دادید، بهتر است که از این به بعد از یک تکنسین حرفه‌ای کمک بگیرید. در نظر داشته باشید که برای برخی از مکان‌ها حتماً نیازی نیست که حفره‌ای برای نصب اتصالات دو یونیت به یک دیگر ایجاد کنید. به عنوان مثال برخی خانه امکان انتقال لوله‌ها از پنجره و رساندن آن به یونیت خارجی وجود دارد. در برخی خانه‌های قدیمی نیز این انتقال لوله‌ها و اتصال را از طریق کانال کولر آبی انجام می‌دهند.

در نظر داشته باشید که این اتصالات باید با یک شیب مشخصی از یونیت داخلی به خارجی متصل شود.

اتصال لوله و کابل به یونیت خارجی

پس از اینکه راهکاری برای انتقال و اتصال موارد مورد نیاز بین دو یونیت پیدا کردید، حال باید این موارد را از این راه بین دو یونیت ارتباط دهید. مواردی که از این حرفه و راه باید عبور کنید شامل لوله مسی، کابل برق و لوله تخلیه است.

فراموش نکنید که تمامی مراحل نصب کولر گازی بوش نیاز به دو تکنسین حرفه‌ای دارد که معمولاً یک فرد در بخش یونیت خارجی قرار گرفته و فردی دیگر در داخل خانه برای انجام مراحل نصب یونیت داخلی حضور دارد.

تمامی مواردی که از حفره عبور می‌کنند می‌بایست داخل یک لوله عایق قرار بگیرند. در صورتی که این عایق را فراموش کنید، کولر گازی در فرآیند گرم یا سرد کردن خانه در آینده دچار مشکل می‌شود.

 

نصب یونیت داخلی روی دیوار

پس از اینکه راهکاری برای انتقال و اتصال موارد مورد نیاز بین دو یونیت پیدا کردید، حال باید این موارد را از این راه بین دو یونیت ارتباط دهید. مواردی که از این حرفه و راه باید عبور کنید شامل لوله مسی، کابل برق و لوله تخلیه است.

فراموش نکنید که تمامی مراحل نصب کولر گازی بوش نیاز به دو تکنسین حرفه‌ای دارد که معمولاً یک فرد در بخش یونیت خارجی قرار گرفته و فردی دیگر در داخل خانه برای انجام مراحل نصب یونیت داخلی حضور دارد.

تمامی مواردی که از حفره عبور می‌کنند می‌بایست داخل یک لوله عایق قرار بگیرند. در صورتی که این عایق را فراموش کنید، کولر گازی در فرآیند گرم یا سرد کردن خانه در آینده دچار مشکل می‌شود.

 

مقالات آموزشی تعمیر لوازم خانگی بوش

خدمات دیگر ما