نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در مشهد

نمایندگی تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در مشهد، آماده ارائه خدمات فوری و باکیفیت به شهروندان ساکن استان خراسان رضوی است. در صورت نیاز به تعمیرات و دریافت خدمات می‌توانید به صورت آنلاین و تکمیل فرم، درخواست خود را ثبت کنید یا از طریق شماره تلفن با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

خدمات ماشین لباسشویی بوش در بوش 24

هر شکل از خدمات را که برای ماشین لباسشویی این برند نیاز داشته باشید، کاراباما به کمک گروه خبره تکنسین‌های خود کنارتان است تا سطح باکیفیتی از خدمات را تجربه کنید. نمایندگی بوش بیش از 11 سال است که در زمینه نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شهر مشهد و برخی استان‌های دیگر فعالیت می‌کند.

ماشین لباسشویی‌تان نشتی دارد، صدای غیرعادی تولید می‌کند، روشن نمی‌شود یا دیگ آن نمی‌چرخد؟ فرقی نمی‌کند که دستگاه‌تان چه ایرادی پیدا کرده است، به هر حال تعمیرکار لباسشویی بوش با انجام عیب یابی کاملا تخصصی و بعد تعمیرات، دستگاه‌تان را مجددا راه اندازی خواهد کرد. 

در شرایطی به تازگی نقل مکان کرده‌اید و به خدمات نصب ماشین لباسشویی نیاز دارید یا از آن دست افرادی هستید که سرویس لوازم خانگی را به عنوان بخش مهم مراقبت از دستگاه چند سال یک بار انجام می‌دهید، بوش 24 با تمام ابزار لازم همراه‌تان است. 

چرا نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی در همه مراحل تعمیرات

اولویت با تعمیر قطعات

اولیت با تعمیر قطعه است، نه تعویض آن!

اعزام تکنسین مجرب

اعزام تعمیرکار متناسب با ایراد دستگاه

هزینه منصفانه

دریافت هزینه منصفانه و نظارت شده

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اصلی (اورجینال) و با کیفیت

گارانتی خدمات

گارانتی 180 روزه تعمیرات بوش

عیب یابی لباسشویی بوش، اولین گام در پروسه تعمیر

عیب یابی صحیح مستلزم حضور یک تکنسین آموزش دیده و ماهر است که به تکرار، خرابی‌ها و ایرادات متفاوت لباسشویی را دیده و به رفع آنها پرداخته است. طبیعی است که اگر عیب یابی به درستی انجام نشود، متحمل دردرسر و هزینه فراوان خواهید شد. بوش 24 در زمان استخدام تکنسین‌ها سطح مشحصی از دانش و تجربه را لحاظ می‌کند و در واقع تنها افرادی که در کار خود خبره هستند با نمایندگی بوش کار می‌کنند. 

تعمیرکار لباسشویی بوش در مشهد و به طور کلی تمامی تکنسین‌های این مرکز سیستم این دستگاه را خیلی خوب می‌شناسند و به راحتی می‌توانند علت خرابی را تشخیص دهند. هر مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده باشد، بارها توسط تکنسین‌های بوش 24 تعمیر شده است. 

خدمات نصب و سرویس ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی بوش در مشهد

ماشین لباسشویی خود را به تازگی خریداری کرده اید؟ برای نصب آن به کمک نیاز دارید؟ متخصصین ما در بوش 24 در مورد آخرین فناوری‌های مورد استفاده توسط سازندگان لوازم خانگی آموزش دیده‌اند و می‌توانند دستگاه‌تان را مطابق با دستورالعمل‌های ایمنی راه اندازی کنند.

سرویس ماشین لباسشویی

یکی از اقداماتی که می‌تواند به بهبود عملکرد دستگاه و افزایش عمر مفید آن کمک کند، انجام سرویس دوره‌ای و بررسی قطعات اصلی دستگاه توسط سرویس کار ماشین لباسشویی است. نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در مشهد با برخورداری از سرویس کاران متخصص، تمامی خدمات مربوط به سرویس ماشین لباسشویی را با کیفیتی بالا ارائه می‌دهد.

بیش از 10 سال اعتماد شما، بزرگترین انگیزه ما در ارائه خدمات باکیفیت بوده است

مراحل تعمیرات لباسشویی بوش

تماس با بوش

پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259259-021

مشاوره با کارشناس

تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی

تعیین زمان حضور و اعلام هزینه تقریبی تعمیر

تعمیر در منزل

حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی

دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، تکنسین‌ها علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش سامسونگ باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

خیر، شما می‌توانید شخصا قطعه را تهیه کنید، اما در این صورت، سامانه مسئولیتی در قبال سالم بودن قطعه نخواهد داشت و کارکرد آن را نیز تضمین نخواهد کرد.

تمامی تکنسین‌های این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط تکنسین و چک کردن تمامی موارد توسط ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای با هزینه‌ای بالا باشد، مقداری از هزینه به عنوان بیعانه و به صورت پیش‌پرداخت از شما دریافت خواهد شد.

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

تعمیرگاه لباسشویی بوش

با بوش 24 کیفیت خدمات تعمیر را تجربه کنید

این مرکز برای کسب رضایت مشتریان موارد زیر را اولویت کار خود قرار داده است:

  • اعزام فوری تکنسین به منظور تعمیر دستگاه در زمانی کوتاه جهت پیشگیری از آسیب به سایر قطعات لباسشویی
  • اعزام تکنسین‌های حرفه ای که آشنایی کاملی با انواع مدل‌های لباسشویی بوش دارند
  • ارائه ضمانت نامه 180 روزه به منظور اطمینان خاطر مشتریان از دریافت خدمات باکیفیت
  • اولویت با تعمیر قطعات ماشین لباسشویی بوش و تعویض قطعات تنها در صورت نیاز
  • تعمیر لباسشویی در منزل و محل شما

هزینه تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد

عوامل مختلفی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش را تعیین می‌کند، از جمله:

  • نوع تعمیر مورد نیاز: برخی از تعمیرات، مانند تعویض تسمه یا شیلنگ ممکن است نسبتا ساده و ارزان باشد، در حالی که برخی دیگر، مانند تعویض برد کنترل یا پمپ، می‌تواند پیچیده‌تر و گران‌تر باشد.
  • هزینه تعویض قطعات: هزینه قطعات مورد نیاز برای تعمیر بسته به نوع و مدل ماشین لباسشویی می‌تواند متفاوت باشد.
  • هزینه ایاب و ذهاب: هزینه ایاب و ذهاب بسته به محل و تجربه تکنسین می‌تواند متفاوت باشد.
  • قدیمی یا جدید بودن ماشین لباسشویی: اگر ماشین لباسشویی مدل قدیمی باشد، ممکن است هزینه تعویض قطعات بیشتر باشد.
  • مدل ماشین لباسشویی: برخی از مدل‌ها ممکن است قطعات گران‌تری نسبت به بقیه داشته باشند.

نکته شایان ذکر اینکه هیچ یک مبالغ اعلام شده از سوی تکنسین خارج از نرخ مصوب اتحادیه نیست. به علاوه بوش 24 به طور کامل هزینه های دریافتی از مشتریان را کنترل می‌کند.

تعمیر یا تعویض لباسشویی، کدام یک به صرفه‌تر است؟

تعمیر ماشین لباسشویی چند مزیت دارد، می‌توانید دستگاه را با قیمت کمتر از از قیمت یک ماشین لباسشویی جدید رو به راه کنید. معمولا قسمتی از ماشین لباسشویی فرسوده می‌شود و پس از تعویض قطعه آسیب دیده، دوباره به خوبی کار می‌کند. اما گاهی میزان آسیب دیدگی زیاد است و ممکن است قطعات اصلی دچار آسیب جدی شده باشند یا عمر مفید دستگاه تمام شده باشد. در این مواقع بنابر تشخیص تکنسین خرید یک دستگاه جدید به صرفه‌تر خواهد بود.

ضمانت خدمات در نمایندگی بوش به چه صورت است؟

بابت دریافت خدمات باکیفیت از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش نگرانی نداشته باشید، این مرکز تخصصی خدمات خود را همراه با گارانتی معتبر 180 روزه ارائه می‌دهد. مطابق با این ضمانت در صورت تکرار همان مشکل می‌توانید برای اعزام تکنسین با کارشناسان بوش 24 تماس بگیرید. به این ترتیب دستگاه شما بار دیگر و بدون دریافت هر گونه هزینه‌ای تعمیر خواهد شد. ما در بوش 24 تا اطمینان از کارکرد صحیح دستگاه‌تان کنار شما می‌مانیم.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بوش

مقالات ماشین لباسشویی بوش